Complex solutions for interiors and buildings Design, realization, equipment sale

O nás

Budova

Úvod

Interall je designový ateliér se sídlem v Karlových Varech působící od r. 1998. Zaměřuje se především návrhy staveb či interiérů, jejich vybavení a zajištění montáže a instalace.

Realizace

Od skici přes návrh a vizualizaci, zajištění projektu i stavebního povolení, ve spolupráci s celou řadou řemeslníků až ke kompletní realizaci pod autorským dozorem. Ať se jedná o privátní prostory jako je byt, rodinný dům, zahrada, chata nebo komerční prostory typu prodejna, showroom, kanceláře atd., Interall je pro Vás zrealizuje.

Sortiment

Ateliér Interall zastupuje rozmanitou škálu dodavatelů a výrobců z Čech i takřka celé Evropy. Najdete zde kvalitní a originální nábytek, dveře, podlahy, obklady, dlažby, osvětlení, stínící techniku, vybavení a zařízení koupelny nebo kuchyně, vertikální zahrady, designová akvária atd.

Zajímavost

Interall je přímým prodejcem německých dveří Prüm. Ateliér se také věnuje návrhům a dodání log, značek, nápisů a všemožných motivů řezaných vodním paprskem do širokého spektra materiálů. Od r. 2003 je Interall akreditovaným prodejcem softwaru ArCon Visual Architecture, poskytuje technickou podporu a školení.